خدمات ما

ترخیص گمرکی

سرویس ترخیص گمرک:

شرکت آسمان سوی پارسیان به عنوان پست سریع بین المللی با در اختیار داشتن انبار اختصاصی در گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)، امکان ترخیص اقلام وارداتی که توسط این شرکت حمل شده باشند را به صورت یک روزه دارد، همچنین امکان واگذاری قبض انبار به صورت پشت نویسی قبض انبار به نام صاحب کالا و یا شخص ثالث را برای اقلام حمل شده فراهم می آورد.

 • ترخیص کلیه اقلام صنعتی
 • ترخیص بصورت عقد قرارداد سالیانه
 • ترخیص بصورت موردی برای کالاهای خاص
 • انجام امور مربوط به ورود موقت کالا و خروج موقت کالا
 • اسمان سوی پارسیان با در اختیار داشتن مجوز حق العمل کاری آماده ارایه خدمات گمرکی می باشد
 • ارایه خدمات واردات و صادرات با کارت بازرگانی شرکت آسمان سوی پارسیان
 • ASP آماده عقد قرارداد در کلیه مناقصات در راستای ترخیص کالاهای وارداتی و حمل بین المللی با کارخانجات و سازمانها و …. می باشد.
سرویس پس کرایه

سرویس های پس کرایه

همان‌طور که از نام پس کرایه مشخص است به سرویسی گفته می‌شود که هزینه‌ی خود را پس از ارائه‌ی خدمات دریافت می‌کند. خریدار می‌تواند هزینه‌ی کالای دریافتی را به صوررت پول نقد یا از طریق دستگاه‌های کارت خوان به مامور شرکت آسمان سوی پارسیان پرداخت کند

حمل درب به درب

تحویل درب به درب (Door to Door)

به سرویسی گفته می شود که علاوه بر حمل کالا، کار ترخیص محموله مشتری را نیز شامل می شودو پس از ترخیص از گمرک محموله را درب منزل یا محل کار مشتری تحویل می دهد. این خدمت از پر استفاده ترین خدمات ارائه شده توسط ASP می باشد.

سرویس درب به فرودگاه

سرویس درب به فرودگاه (Door to Airport)

در این سرویس کالای شما مشتریان عزیز را از درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و حمل آن را تا فرودگاه کشور مقصد انجام میدهیم. در این سرویس ترخیص بار از گمرک بر عهده ی خود مشتری می باشد و ASP فقز حمل بار را انجام می دهد.

سرویس واردات ASP:

حمل و نقل بین المللی و داخلی آسمان سوی پارسیان قادر است از طریق خطوط هوایی مختلف واردات بسته‌ها و محموله‌های شما را از سراسر دنیا به داخل ايران انجام دهد. بر همین اساس اين شرکت با کادری مجرب خدمات خود را در انجام امور مربوط به واردات انجام می‌دهد.

از بهترین خدمات یک شرکت حمل و نقل بین المللی، واردات می باشد. در همین راستا پست سریع بین المللی ASP قادر است از طریق دفاتر مستقل خود کلیه بسته های پستی و تجاری شما را از سراسر دنیا حمل نموده و پس از انجام امور گمرکی در محل مورد نظر شما تحویل دهد.

مزایای استفاده از سرویس واردات آسمان سوی پارسیان:

 •  حمل و نقل محموله های شما اعم از اوراق، اسناد و کالا از کلیه کشورهای دنیا به ايران، به صورت تحويل درب به درب، در کمترين زمان ممکن بين 3 تا 5 روز کاری.
 • ترخيص مرسولات پستی و تجاری شما از گمرک فرودگاه امام خمینی درسریع ترین زمان با بهترین قیمت ممکن
 • سرويس پس کرايه و سرویس پیش کرایه
 • سرویس های Door To Door، Door To Airport، Airport To Airport

واردات

پیگیری آنلاین مرسوله

با فراهم کردن سامانه های رهگیری آنلاین مرسولات توسط آسمان سوی پارسیان، همواره مشتریان می توانند آخرین وضعیت مرسولات وارداتی، صادراتی و داخلی خود را رهگیری/پیگیری کنند. علاوه بر این، همواره با آخرین تغییرات وضعیت مرسولات، ایمیل و پیامک اطلاع رسانی به مشتریان ارسال می شود.

ضمانت کالا / بیمه

باید پر شود … آسمان سوی پارسیان

بسته بندی استاندارد

ارائه خدمات بسته‌بندی با بهره‌گیری از فناوری قفل و استحکام ایمن، از سرویس‌های آسمان سوی پارسیان است که برای حفظ امنیت بسته‌های مشتریان ارائه می‌شودمشتریان گرامی می توانند هنگام ثبت سفارش ارسال بسته، برای تمامی کالاهای خود درخواست بسته‌بندی داشته باشند.

حمل اکسپرس

حمل اکسپرس:

اکسپرس هوایی، سرویس انتقال بسته‌ها از طریق خطوط هوایی است. با اولین تماس تلفنی، کارشناسان ASP به سرعت به محل فرستنده مراجعه نموده و پس از ارائه رسید، مرسولات را دریافت می کنند. محموله با نهایت دقت و حفاظت، بارگیری شده و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل گیرنده در هر نقطه از کشور تحویل می گردد. امکان انجام امور مربوط به بسته بندی محمولات، مطابق استانداردها و ضوابط شرکت، تامین شده است. مشتری این امکان را دارد که محموله خود را در مراحل مختلف، از ارسال تا تحویل بر روی وبسایت آسمان سوی پارسیان رهگیری نماید. نوع ارسال در خدمت اکسپرس هوایی آسمان سوی پارسیان نیز درب‌به‌درب بوده که صرفه‌جویی در وقت و هزینه مخاطب را به ‌همراه دارد.

از جمله مزیتهای پست سریع آسمان سوی پارسیان:

 • امکان ارسال به سرتاسر کشور
 • ارسال سریع در کوتاهترین زمان
 • ارزان و مقرون به صرفه بودن
 • قابلیت رهگیری مرسولات در هر لحظه از طریق سیستم رهگیری آنلاین

حمل اکونومی

در این نوع خدمت حمل محموله های با ابعاد و وزن بالا در مدت زمان بیشتر و هزینه کمتر مد نظر قرار میگیرد. این سرویس پاسخی است به نیاز آن دسته از مشتریان محترم که اضطرار زمانی جهت تحویل بسته هایشان نداشته و همچنین به دنبال کاهش هزینه مراسلات خود هستند.

صادرات

پست سریع بین المللی آسمان سوی پارسیان با داشتن مجوز پست هوایی از مراجع زیر صلاح کلیه خدمات سرویس دهی صادرات مرسولات را برای مشتریان گرامی به صورت Door to Door و فریت بار (انجام کلیه امور ترخیص گمرک به عهده شرکت می باشد) انجام می دهد.

سرویس ترخیص تجاری تکی

شرکت ASP با داشتن کادری مجرب در گمرک فرودگاه امام قادر است تمام مرسولات تجاری شما را که توسط شرکت های دیگری حمل شده ترخیص نماید. برای اطلاعات بیشتر با واحد گمرک شرکت تماس حاصل نمایید.

حمل کالای خطرناک:

برای استفاده از این نوع سرویس کافیست نوع مرسوله تان را به کارشناس مربوط اعلام کنید بعد از بررسی توسط کارشناسان پست آسمان سوی پارسیان شرایط حمل به شما عرضه می شود و بعد از تائید شما مجوزهای لازم برای حمل بسته شما فراهم می گردد. بسته بندی مناسب برای مرسوله تان تدارک دیده و روند حمل مرسوله ی مورد نظرتان آغازمیگردد . همچنین شما می توانید در هر لحظه ازفرایند حمل و ارسال کالا از طریق رهگیری مرسوله در سایت یا از طریق پیامک از روند حمل واطلاعات تحویل مرسوله مطلع گردید.

تهیه ی بسته بندی مرسوله مورد نظر در کارگاه های مخصوص بسته بندی و حمل هوایی کالای خطرناک آسمان سوی پارسیان انجام می گردد دراین کارگاه ها براساس اطلاعات مرسوله ی شما ، بسته بندی ویژه ی کالای خطرناک آن تهیه می شود و کارشناسان مخصوص این نوع حمل،سرویس مناسب برای حمل کالای شما را انتخاب می کنند تا حمل کالای شما مشتریان عزیز به سریعترین وایمن ترین روش ممکن انجام گیرد.

حمل کالای خطرناک

امروز با ما تماس بگیرید ۰۲۱۴۵۳۱۲

به ما ایمیل بزنید info@asemanexpress.com

فهرست