آسمان سوی پارسیان(ASP)

درباره ما
آسمان سوی پارسیان (ASP)

شرکت حمل و نقل سریع هوایی آسمان سوی پارسیان افتخار دارد بعنوان یکی از پرکارترین فعالان در زمینه ی حمل و نقل سریع هوایی (Courier Company)خدمتگزاری نماید. این شرکت در سال 1396 با پشتوانه ی سالها فعالیت در ایرلاین های مختلف تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

آسمان سوی پارسیان به عنوان یکی از شرکت های پستی بین المللی ، در عرصه ی حمل کالا ها به خصوص برای ارسال نمونه sample ، کالاها و وسایل شخصی ، محمولات کارخانجات تولیدی در سطوح مختلف، نقش بسیار مهمی را در بازرگانی ایفا می نماید.

آسمان سوی پارسیان ارسال مرسولات پستی ارزشمند شما (اعم از مدارک و نمونه کالا) را تا مقصد مورد نظر برعهده گرفته و سلامت آن را تضمین می نماید. مرسولات شما در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن از محل فرستنده دریافت و توسط سرویس پست اکسپرس آسمان سوی پارسیان به درب محل گیرنده تحویل داده می شود. با بهره گیری از سیستم رهگیری اینترنتی این امکان را دارید تا در هر لحظه، مسیر حرکت بسته پستی خود را پیگیری نمایید.

این مجموعه با دارا بودن مجوزات لازم از جمله مجوز فعالیت از هواپیمایی کشوری ، مجوز پست سریع از سازمان تنطیم مقررات رادیویی و وزارت ارتباطات ومجوز گمرک جمهوری اسلامی ایران ، توانایی ارسال و دریافت مرسولات و محمولات خارجی را از/ به اقصی نقاط جهان را داراست.

0
مرسولات صادراتی
0
مرسولات وارداتی از آمریکا
0
مرسولات وارداتی از اروپا
0
مرسولات داخلی

ماشور و شوق داریم برای کارهای که انجام می دهیم، تا خدمات ما  ارائه شود

دفاتر خارجی

دفاتر مستقیم این شرکت در کشورهای امارات، چین و عمان باعث تسریع روند ارسال و دریافت و همچنین ایجاد راهکارهای موثر در حوزه ی حمل هوایی می باشد.

شرکت های همکار بین المللی

عقد قرارداد با شرکت های پست سریع هوایی مطرح جهانی این امکان را فراهم میکند تا بتوانیم از هر شهر در هر کشوری مرسولات را دریافت و یا ارسال نماییم

color_lens

ارسال به سراسر دنیا

آسمان سوی پارسیان قادر است از طریق دفاتر مستقل خود کلیه بسته های پستی و تجاری شما را از سراسر دنیا حمل نموده و پس از انجام امور گمرکی در محل مورد نظر شما تحویل دهد

cloud_upload

سرویس پس کرایه

از دیگر خدمات مهم ASP  سرویس «پسکرایه» که با استفاده از این خدمت پس از صدور درخواست حمل از سوی مشتری مرسوله از هر مبدا خارجی به آدرس مشتری در ایران حمل و کرایه آن در مقصد و توسط گیرنده پرداخت می گردد

cake

خدمت شرکت بازرگانی در کشور های واسط

حضور شرکت بازرگانی مستقر در کشورهای واسط جهت انجام خرید های خارجی یکی دیگر از امکانات آسمان سوی پارسیان میباشد و در طی این خدمت انجام فعالیت های مورد نیاز مشتریان در حوزه بازرگانی و عملیات خرید بر اساس شیوه های مختلف انجام می شود.

timer

ترخیص حرفه ای

تیم مجرب و کارآزموده ترخیص شرکت آسمان سوی پارسیان که در گمرک فرودگاه حضرت امام مستقر می باشند در دو بخش واردات و صادرات تمام تلاش خود را صرف می نمایند تا با حداکثر سرعت و مقرون به صرفه ترین هزینه ها عملیات ترخیص و تشریفات گمرکی را به انجام برسانند.

cake

دفاتر استانی

حضور دفاتر فعال ما در سراسر کشور عزیزمان این امکان را فراهم کرده تا در تمامی استان های کشور بتوانیم در هر دو خدمت ارسال مرسولات صادراتی یا دریافت مرسولات وارداتی خدمتگزار مشتریان گرامی باشیم

مشتریان ما

مجوز فعالیت آسمان سوی پارسیان
مجوز فعالیت
فهرست