بسته بندی شکستنی

راهنمای بسته بندی و ارسال اقلام شکننده به خارج از کشور

وقتی صحبت از حمل و نقل اقلام شکننده می شود، مراقبت و توجه بیشتری در طول فرآیند تحویل مورد نیاز است. هم شرکت حمل کننده و هم مشتری باید محتاط باشند، زیرا آسیب حمل و نقل می تواند مشکلات بزرگی ایجاد کند. در زیر یک راهنمای بسته بندی حمل و نقل گام به گام آورده شده است تا اطمینان حاصل شود که اقلام شکننده کسب و کار شما بدون آسیب جا به جا می شوند

چه اقلامی شکننده در نظر گرفته می شوند؟

اقلام شکننده هر چیزی است که می تواند به راحتی بشکند یا ترک بخورد. این اقلام از بطری های شیشه ای تا سرامیک، آینه، عتیقه ها، آباژور و وسایل الکترونیکی را شامل می شود.

برای محافظت کامل از محصولات شکننده خود، باید آنها را قبل از ارسال به درستی برچسب زده و بسته بندی کنید. علاوه بر این، در صورت گم شدن، سرقت یا آسیب دیدن محموله ها، می توان یک بیمه حمل و نقل برای دریافت هزینه بازپرداخت استفاده کرد.

چگونه اقلام شکننده را در سطح بین المللی ارسال کنید؟

آسمان سوی پارسیان مجموعه ای از جعبه ها را برای بسته بندی کالاهای شکننده در اندازه های مختلف و بر اساس اندازه و وزن محموله ارائه می دهد که می‌تواند از میان مجموعه‌ای از جعبه‌ها و پاکت‌ها برای مطابقت با نیازهای محموله متقاضیان انتخاب کند.

اقلام شکننده باید تا حد امکان ایمن ارسال شوند. قبل از ارسال اقلام شکننده، حتما این نکات را در نظر داشته باشید:

*همیشه از جعبه های مقوایی موج دار با کیفیت بالا برای بسته ها استفاده کنید. برای اقلام شکننده یا سنگین، نمونه های دو جداره یا سه جداره توصیه می شود.

*از استفاده مجدد جعبه های قدیمی خودداری کنید زیرا ممکن است مقداری از استحکام خود را از دست داده باشند.

*اگر از جعبه محکم قدیمی استفاده کردید دقت کنید لیبل قدیمی روی جعبه وجود نداشته باشد

*مطمئن شوید که محموله شما الزامات تحویل مقصد را از نظر اندازه برآورده کرده است

*از آنجایی که هر کشوری مجموعه ای از واردات ممنوعه و محدود خود را دارد، تحقیقات مناسب را قبل از موعد انجام دهید تا مطمئن شوید که اقلام شکننده شما می توانند وارد یا صادرشوند

*قبل از ارسال، ارزش اقلام شکننده را به دقت تعیین کنید

*قبل از ارسال بسته خود، پوشش بیمه ای مناسب را انتخاب کنید

شرکت حمل و نقل سریع هوایی آسمان سوی پارسیان می تواند به شما در رفع تمام نیازهای حمل و نقل بین المللی کمک کند تا بتوانید یک تجربه حمل و نقل بدون استرس داشته باشید. ما سریع ترین و انعطاف پذیرترین مسیرهای حمل و نقل را برای محموله های شما ارائه می دهیم و نیازهای تجاری شما را برآورده می کنیم

چگونه اقلام شکننده را بسته بندی کنیم؟

در اینجا چهار راه مهم وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه وسایل شکننده را باید بسته بندی کنید تا خطر آسیب را کاهش دهید.

  • بسته بندی مناسب را انتخاب کنید

برای بسته بندی کالای شکستنی انتخاب جعبه با اندازه مناسب برای ایمنی اقلام شکننده شما ضروری است. شما باید مطمئن شوید که جعبه می تواند وزن محصول شما را تحمل کند و همچنین می تواند برای محافظت مناسب باشد.

مواد مختلفی وجود دارد که می تواند برای بسته بندی حمل و نقل استفاده شود. پوشش های حباب دار، پوشش های فوم، کیسه های هوا یا گلوله های فوم به طور گسترده ای برای محافظت از اقلام شکننده شما استفاده می شود.

  • حرکت محموله را محدود کنید

اطمینان حاصل کنید که هیچ فضای خالی در جعبه باقی نمی گذارید. برای جلوگیری از جابجایی وسایل در حین حمل و نقل، می توانید از مواد بالشتک یا پرکننده های فومی استفاده کنید. این مرحله برای اطمینان از اینکه محصول شما بدون آسیب به مقصد نهایی خود می رسد بسیار مهم است

  • اقلام را به طور جداگانه بسته بندی و از جداکننده ها استفاده کنید

شش سانتی متر فاصله بگذارید :

همیشه وسایل را طوری وسط جعبه قرار دهید که حداقل 6 سانتی متر دور از هر گونه دیوار یا گوشه خارجی باشد.

وسایل را جداگانه بپیچید و از تقسیم کننده استفاده کنید :

در صورت نیاز بسته بندی چندین کالا در یک بسته، هر مورد را جداگانه بپیچید و از تقسیم کننده ها مانند مقواهای موج دار یا فوم و…  یا سایر مواد استفاده کنید. جداکننده ها از آسیب دیدن اشیاء در طول سفر، به ویژه هنگامی که وسایل روی هم انباشته می شوند، جلوگیری می کند.

  • یک روش بسته بندی مناسب برای اقلام شکننده :

این روش جعبه در جعبه نام دارد.  از یک جعبه بیرونی دوم برای ارائه حفاظت بیشتر استفاده می شود. جعبه بیرونی باید 14 سانتی متر بزرگتر از جعبه داخلی باشد تا محافظت کافی از روی بسته را فراهم کند.

توصیه می کنیم از جعبه دو جداره استفاده کنید، اما اگر باید از جعبه تک جداره استفاده کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی محکم است که وزن محتویات را تحمل کند. می توانید حرکت جعبه داخلی را با قرار دادن آن در مرکز جعبه بیرونی و پر کردن فضای خالی از همه طرف قبل از بسته بندی جعبه بیرونی برای حمل محدود کنید.

  • برچسب های مخصوص حمل و نقل را اضافه کنید

هنگامی که صحبت از حمل و نقل اقلام شکننده به خارج از کشور می شود، برچسب گذاری مناسب اهمیت دارد. استفاده صحیح از برچسب های دستورالعمل جابجایی به اطمینان از حمل، جابجایی و ذخیره سازی مناسب محموله شما در طول حمل و نقل کمک می کند. شما می توانید این مرحله را با پیروی دقیق از دستورالعمل ها انجام دهید.

توجه داشته باشید که هر برچسب مخصوص حمل و نقل باید قبل از جمع آوری توسط کوریر به وسیله فرستنده روی بسته چسبانده شود.

شرکت حمل و نقل سریع هوایی آسمان سوی پارسیان ASP این افتخار را دارد بخش زیادی از فعالیت خود را به صادرات کالا های شما اختصاص دهد. من جمله کالا هایی که به خارج از کشور صادر می شود می توان به تابلو های نقاشی، لوازم شخصی، زیورآلات، نمونه های صادراتی مانند خوراکی ها و کالا های تولید داخل، اسناد مانند ریز نمرات دانشجویی، سند ازدواج و قرارداد های شرکتی اشاره کرد. شما همراهان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما وبسایت ، اطلاعات لازم را کسب کنید.

, , , , , , , ,

Related Posts

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست