تبدیل هواپیمای مسافری به باری

چگونه هواپیما مسافری به هواپیما باری تبدیل می شود؟

امروز شرکت حمل و نقل سریع هوایی آسمان سوی پاریسان قصد دارد به عنوان یک شرکت پست بین المللی در مورد اینکه چگونه هواپیما مسافری به هواپیما باری تبدیل می شود با شما مطالبی را به اشتراک بگذارد پس تا انتهای مقاله همراه ASP باشید.

نزدیک به 90 درصد کالاهای جهان از طریق کشتی های باری اقیانوسی حمل می شود، اما این صنعت چهار سال است که در وضعیت بحرانی قرار دارد. علاوه بر مختل شدن توسط بیماری همه گیر، حمل و نقل در حال حاضر به دلیل جنگ در اوکراین با مشکلات بیشتری مواجه است. در بحبوحه مشکلات صنعت کشتیرانی، تقاضا برای محموله هوایی در حال افزایش است. بر اساس گزارش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) حجم حمل و نقل هوایی در سال 2021 نسبت به سال 2019 6.9 درصد افزایش یافته است.

هنگامی که یک هواپیمای مسافربری وارد کارخانه می شود تا به یک هواپیما باری تبدیل شود، پوشش و متعلقات آن تا حد زیادی خارج می شود. سپس پنجره های مسافرین باید بسته شوند. نه تنها پنجره های مسافرین در هواپیمای باری بی فایده هستند، بلکه حذف آن ها هزینه نگهداری و امنیت را افزایش می دهد و امنیت هواپیما بالا می رود.

اکنون خطوط هوایی برای تبدیل هواپیماهای مسافربری قدیمی به باری صف کشیده اند.. مشاور هوافضا AeroDynamic Advisory در پستی در لینکدین در تاریخ 3 مارس 2021  نوشت، در طول سه دهه گذشته، هر ساله حدود 50 تا 70 تبدیل مسافر به بار انجام شده است. 180 در سال تا سال 2025.باربری در حال حاضر حدود 30 درصد از درآمد یک شرکت هواپیمایی معمولی را تشکیل می دهد. بر اساس گزارش یاتا که در ماه می منتشر شد، این میزان از 10 درصد به 15 درصد قبل از همه گیری افزایش یافته است. اما یاتا در ژانویه سال 2021  اعلام کرد ظرفیت بار در سال گذشته حدود 10 درصد کمتر از سال 2019 بود.

اما این یک راه حل کامل نیست: هزینه حمل و نقل کالا از طریق محموله هوایی به طور قابل توجهی بالاتر از حمل و نقل است – و مصرف کننده ممکن است کسی باشد که تفاوت را پرداخت می کند. مانند هر چیز دست دوم، هواپیماهای دست دوم ارزان تر از نو هستند. از این رو، بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل بار،  هواپیماهای مسافربری قدیمی‌تر را با یک سری تغییرات تبدیل به واپیما باری می کنند. هواپیمای مسافری انتخابی برای تبدیل معمولا بین 30000 تا 40000 ساعت پرواز کرده است.

شرکت حمل و نقل سریع هوایی آسمان سوی پارسیان به عنوان یک شرکت کوریری از همه توان خود استفاده می کند تا محموله های شما را به صورت اکسپرس به هر جای دنیا ارسال کند.شما می توانید جهت آشنایی با سرویس های حمل سریع هوایی ASP به وبلاگ ما سر بزنید یا با شماره تماس های شرکت تماس حاصل بفرمایید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست