علائم روی جعبه های صادراتی

اهمیت علائم حمل و نقل در صادرات

در این مقاله قصد داریم از اهمیت علائم حمل و نقل در صادرات به حد لازم صحبت کنیم. در پست سریع هوایی علامت گذاری و برچسب زدن تنها و بهترین روش برای شناسایی محموله شما در تمام فرایند حمل تا رسیدن محموله شما به مقصد است. بسته بندی تمام اسناد و مدارک به گونه ای است که علائم و شماره های هر بسته را در روی خود جای دهد تا بتوانند بر اساس آن شناسایی و حمل شوند.
بدیهی است که برای کسانی که محموله را جابجا می کنند بسیار مهم است که بتوانند تشخیص دهند که با چه چیزی سر و کار دارند و اقدامات لازم را برای اطمینان از ایمنی و سهولت حمل و نقل انجام دهند. برای اطمینان از اینکه گردانندگان قادر به شناسایی محموله باشند ، ارائه علائم حمل و نقل که به حمل کننده نشان می دهد که چه نوع محصولی داخل کارتن یا جعبه مقوایی مورد استفاده وجود دارد، بسیارمهم است.
برچسب زدن موثر کالاهای شما می تواند به معنای تفاوت بین کالاهای شما در راحتی رسیدن، آسیب دیدن یا حتی نرسیدن به مقصد باشد. این نکات برچسب‌گذاری به بسته‌های شما شانس مقاومت در سفر خارج از کشور را می‌دهد. ضمنا محتوای داخل بسته خود را روی بسته بندی مشخص نکنید زیرا ممکن است باعث سرقت آن شود. پیشنهاد آسمان سوی پارسیان ASP برای شما در بسته بندی پستی رعایت موارد زیر می باشد:

جعبه ها و محموله را با اطلاعات مورد نیاز برچسب بزنید

اگر نیازی به مشخص کردن محتوای جعبه روی برچسب نیست، از انجام این کار خودداری کنید. شناسایی کالاهای با ارزش موجود در جعبه، دعوتی برای سارقان و خرابکاران است. از علائم رمزگذاری شده برای شناسایی کالاها استفاده کنید، مگر اینکه قوانین این عمل را ممنوع کند.

از جعبه ها و محموله هایی که برچسب های قدیمی دارند استفاده نکنید.

 بازیافت محصولات قابل تحسین است، اما باید تمام نشانه ها، آدرس ها و تبلیغات قدیمی را حذف یا برای همیشه محو کرد تا برای حمل کنندگان و صادرکنندگان کالاهای صادراتی شما مشکلی ایجاد نشود.

اطمینان حاصل کنید که برچسب ها واضح و دائمی هستند.

برچسب ها باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا خوانده شوند و اطلاعات باید به زبان مناسب برای مقصد مشخص شوند. برچسب های کالاهای صادراتی شما نیز باید ضد آب و مقاوم در برابر عناصر باشد

بیش از یک طرف جعبه یا محموله را برچسب بزنید.

علائم گیرنده و همچنین علائم مقصد و نقطه انتقال باید حداقل در سه طرف بسته اعمال شود.(این پیشنهاد شرکت ASP هست)

نمادها مقبولیت بین المللی دارند و استفاده می شوند به مفهوم آن ها توجه کنید

نمادهای هشداردهنده ای هستند که به حامل ها و کنترل کننده ها دستورالعمل هایی در مورد دستکاری صحیح بسته های شما ارائه می دهند. هنگامی که یک محموله صادراتی شامل انتقال از طریق کشورهای مختلف با زبان های مختلف است، نمادها ممکن است به عنوان زبان جهانی برای محافظت از کالاهای شما عمل کنند.

چند نمونه از علائم رایج :

شرکت آسمان سوی پارسیان (ASP) به عنوان پست سریع هوایی افتخار این را دارد که با بهره برداری از تجربه پرسنل حرفه ای خود انواع بسته بندی را به صورت استاندارد انجام دهد و خیال شما را بابت به سلامت رسیدن بسته به مقصد خاطر جمع کند. این امکان برای شما مشتری عزیزی وجود دارد که مرسوله خود را بدون دغدغه بسته بندی، به ما بسپارید تا ما بسته بندی استاندارد را انجام داده و به مقصد شما ارسال کنیم.همچنین شما عزیزان می توانید جهت مشاوره برای بسته بندی مرسولات خود با شماره های شرکت ASP تماس حاصل فرمایید.

, , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست