مارگو ناسا

هشت دلیل برای انتخاب حمل و نقل هوایی

راه های مختلفی برای حمل و نقل وجود دارد و هر راهی مزایا و نقایص خاص خودش را دارد. شرکت حمل و نقل سریع هوایی آسمان سوی پارسیان(  ASP ) من جمله خوش سابقه ترین شرکت های کوریر ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1396 با کوله باری از تجربه شروع و به صورت بین المللی اقدام به حمل و ترخیص مرسولات شما می کند. همانطور که می دانید، حمل هوایی اغلب برای محموله های با ارزش بالا و کم حجم استفاده می شود. در اینجا قصد داریم هشت دلیل برای انتخاب حمل و نقل هوایی را به اختصار برای شما شرح دهیم.

سریع ترین روش حمل و نقل

وقتی کالاهای شما نیاز به انتقال سریع دارند، حمل هوایی در مقایسه با حمل دریایی و یا حمل جاده ای بهترین راه است

زمان ورود و خروج بسیار قابل اعتماد

زمان ورود و خروج پروازها بسیار قابل اعتماد است زیرا شرکت های هواپیمایی برنامه های بسیار دقیقی را برای پروازهای خود دارند. حتی از دست دادن یک پرواز باعث تاخیر زیادی نمی شود زیرا معمولا پروازهایی هر ساعت انجام می شود.

ارسال محموله ها به هر نقطه

بسیاری از شرکت های هواپیمایی دارای شبکه بزرگی از مقصدهای مختلف هستند که تقریبا کل جهان را پوشش می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید محموله را تقریبا به هر مقصد ارسال کنید.

حق بیمه کم یعنی صرفه جویی بیشتر

چون زمان حمل محموله های هوایی نسبتا کوتاه است،در نتیجه حق بیمه کمتر است. حتی اگر حمل محموله های هوایی گران باشد، این امر منجر به صرفه جویی در هزینه بیمه می شود.

امنیت بالا و کاهش خطر دزدی و آسیب

در حمل و نقل هوایی  امنیت ، از امتیاز بالایی برخوردار است، چون کنترل های امنیتی فرودگاه بر کالاها سخت مدیریت می شود.

نیاز کمتر به انبارداری

با توجه به زمان حمل و نقل سریعتر از طریق هوا، شما زمان کمتری برای انبارداری نیاز دارید و برای نگه داشتن اقلام در انبار، ترخیص کالا از گمرک, بازرسی بار و حمل بار پرداختی کمتری میدهید، زیرا بیشتر محموله ها در عرض چند ساعت ترخیص می شوند.

بسته بندی کمتر

حمل و نقل هوایی نسبت به روش های دیگر نیاز به بسته بندی کمتری دارد. این بدان معنی است که شما هم وقت و هم پول بیشتری برای خدمات اضافی برای بسته بندی صرف نمی کنید.

وضعیت مرسوله خود را دنبال کنید

بسیاری از شرکت ها به شما این فرصت را می دهند که کالاهای خود را از طریق وبسایت شرکت حمل ردیابی کنید، به این معنی که می توانید وضعیت مرسوله خود را از خروج تا ورود نظارت کنید که البته به طور مداوم به روز می شود.

, , , , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست