در مورد حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی چه باید دانست؟

با محبوبیت روزافزون میوه ها و سبزیجات تازه در طول سال، حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی تقاضای زیادی دارد. زمان کوتاه‌تر سفر و دمای کنترل‌شده، حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی از طریق هوا را به وسیله ترجیحی حمل و نقل تبدیل می‌کند.

کاربرد و مقررات حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی

هنگام حمل کالاهای فاسد شدنی از طریق هوا، مراحل و مقررات خاصی برای فرآیند حمل و نقل هوایی اعمال می شود.

آیا محموله قابل قبول است؟ آیا علامت گذاری و برچسب گذاری شده است؟ آیا شرایط مقرر را دارد؟ همچنین مسئولیت های حمل کننده و حمل کننده وجود دارد که باید انجام شود. مقررات مربوط به هر مرحله از فرآیند باید مطابقت داشته باشد.

بسته بندی برای حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی

مجموعه وسیعی از کالاهای فاسد شدنی وجود دارد، و هر یک از آنها در معرض زوال هستند،بسته بندی و جابجایی مناسب برای تحویل کالاهای فاسد شدنی در شرایط خوب بسیار مهم است.بسته بندی باید هم یکپارچگی کالا و هم حمل و نقل و نگهداری کالا را تسهیل کند. بسته بندی باید با مقررات ایمنی مواد غذایی و با استانداردهای غذایی مطابقت داشته باشد و در عین حال به اندازه کافی بادوام باشد تا در برابر تغییرات دما و انباشته شدن مقاومت کند. برای ایجاد بسته بندی مناسب برای کالاهای فاسد شدنی، کارهای زیادی انجام می شود.

شرکت حمل و نقل بین المللی سریع هوایی آسمان سوی پارسیان این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده تا انواع کالا های فاسد شدنی از جمله، مواد غذایی، مواد شیمیایی، مواد دارویی و … را که استاندارد های لازم را داشته باشند ، تحت بهترین شرایط با بسته بندی مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن به سراسر نقاط جهان حمل کند.شما می توانید جهت کسب آگهی بیشتر در مورد نحوه حمل کالای فاسد شدنی خود با ما در تماس باشید.

, , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست