ارسال مدرک تحصیلی

ارسال مدارک به خارج خدمتی نوین از آسمان سوی پارسیان

در راستای درخواست های مکرر هموطنان عزیز بخصوص دانشجویان مبنی بر ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه هایی که قصد گرفتن پذیرش در آنها را دارند، آسمان سوی پارسیان به عنوان ابزاری جهت سهولت ثبت درخواست ارسال مدارک به خارج طراحی شده و شما را در ارسال مدارک به سراسر جهان یاری می کند.

هدف ما از ارایه سرویس ارسال مدارک، ساده سازی و ارایه سرویسی مطمن برای شما هموطنان عزیز بوده است. هزینه ی ارسال مناسب برای دانشجویان و سرعت و دقت در تحویل مدارک تحصیلی دانشجویان به مقصد از اولویت اصلی آسمان سوی پارسیان در این فرآیند است. بدین منظور شما می توانید پس از تکمیل مدارک خود برای ارسال، مدارک خود را به دفتر ما بیاورید تا  ارسال مدارک به مقصد مورد نظر را هماهنگ شود.

مدت زمان تحویل مدارک شما 3 الی 5 روز کاری می باشد. زمان های مناسب برای تحویل مدارک به دفتر ما در روز های شنبه و چهار شنبه هر هفته می باشد. (ارسال مدرک به خارج از کشور)

ارسال مدارک تحصیلی و بسته ها به شیوه ای کاملا مدرن بوده و با قابلیت پیگیری شما را از صحت عملکرد و دریافت سالم بسته در مقصد آگاه میسازد . در صورتی که تمایل به رهگیری مدارک ارسالی خود به خارج از کشور را دارید می توایند از صفحه نخست سایت و قسمت رهگیری مرسولات خارجی، پیگیری نمایید.

برای تحویل مدارک خود جهت ارسال به خارج می توانید از شنبه تا چهار شنبه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 15 بعد از ظهر به دفتر ما مراجعه نمایید.

نکته: در زمان تحویل مدارک و بسته پستی آدرس گیرنده و فرستنده را کامل و به فرمت  انگلیسی وارد نمایید.

نکته: لازم به ذکر است محتویات بسته های ارسالی فقط داکیومنت (کاغذ) می تواند باشد و ارسال مدارک رسمی از جمله پاسپورت، چک  بانکی و … امکان پذیر نمی باشد.

, ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست